Podyum Tenis Kulübünden Anlamlı Ev Sahipliği

PodyumTenis Kulübü’nün ev sahipliğini yaptığı Bursa Yeşil Rotary Kulübü Tenis Turnuvası Erdem Saker Kupası 4 Ekim pazar günü oynanan final maçları ile sona erdi. Çocukları tenis sporuyla buluşturmayı hedefleyen Yeşil Rotary Kulübü tarafından 1-4 Ekim tarihlerinde bu yıl ilk kez düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi hedeflenen tenis turnuvasında 12 yaş grubunda 80, 8 yaş grubunda da 60 sporcu yarıştı.

Bursa’da tenis sporuna önemli katkıları olan Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Erden Saker adına düzenlenen ve PodyumPark Tenis Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen turnuvanın açılışında konuşma yapan Yeşil Rotary Kulübü Başkanı Şevki Boran, hedeflerinin her yaş grubundan çocuklara hobi kazandırmak, spor yapmalarına imkan sağlamak olduğunu, turnuvayı her yıl Bursa’ya katkısı olan farklı isimler adına yapmayı amaçladıklarını söyledi.

Dereceye giren sporcular kupalarını, Yeşil Rotary Kulübü Başkanı Şevki Boran, PodyumTenis Akademisi antrenörlerinden Hasan Ataç, Ayhan Çaydan ve PodyumTenis Kulubü kurucularından Çetin Ceylan’ın elinden aldılar. PodyumTenis Kulubü kurucularından Çetin Ceylan ödül töreni esnasında, eski büyükşehir belediye başkanlarından Erdem Saker’e Bursa tenisine katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.