Hülya Cup Bursa İçin Büyük Önem Taşıyor

Bir sosyal sorumluluk projesi olan Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, 4 – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında Bursa’da ilk kez Estetik İnternational ana sponsorluğunda PodyumPark’ta bulunan Podyum Tenis Kulübü’nde gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en trendy caddeleri sıralamasında ilk 10’da yer alan; Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nın yanı başında yükselen Bursa’nın farklılaştırılmış ilk yaşam ve keyif merkezi PodyumPark’ta Hülya Cup için geri sayım devam ediyor.

Türkiye Tenis Federasyonu ve RMG’nin denetim ve gözetiminde gerçekleştirilecek olan Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, 4 – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında PodyumPark içerisinde bulunan Podyum Tenis Kulübü’nde yapılacak. Bursa’da ilk kez düzenlenecek olan turnuvanın direktörlüğünü ise Podyum Tenis Kulübü hocalarından Hasan Ataç yapıyor. HÜLYA CUP’ın bir sosyal sorumluluk projesi olması ve Hülya Avşar’ın spora, sporcuya ve eğitime olan desteğinin bu noktada büyük önem taşıdığını belirten turnuva direktörü Hasan Ataç, bu amaçla Bursa’da ilk kez bir turnuva yapıldığını, bu sebeple de HÜLYA CUP’ın Bursa ve genç sporcular için büyük önem taşıdığını belirtti.

Ayrıca Bursa’nın son yıllarda teniste gözle görülebilecek kadar iyi ve hızlı aşama kaydettiğini dile getiren Ataç, bu müsabakaya katılabilecek düzeyde sporcuların Bursa’da olduğunu ancak kendisine güvenip, korta çıkabilecek sporcu sayısının az olduğunu; sporcuları cesaretlendirme ve korta çıkmalarına teşvik etme konusunda Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’nın etkisinin büyük olduğunu da sözlerine ekledi. Bursa’da raket seslerinin yükseldiği, 2 kapalı ısıtmalı, 4 toprak açık, 1 sert zemin açık kort olmak üzere toplam 7 korta sahip olan PodyumPark içerisinde yer alan Podyum Tenis Kulübü’nde gerçekleştirilecek olan Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’nın önemli bir katılımla sonuçlanması bekleniyor.