Podyum Tenis Açıldı

Türkiye’nin en trendy caddeleri sıralamasında ilk 10’da yer alan; Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nın yanı başında yükselen Bursa’nın farklılaştırılmış ilk yaşam ve keyif merkezi Podyum Park’ta bulunan Podyum Tenis açıldı.

Isıtmalı 2 kapalı, 2 sentetik, 4 toprak olmak üzere toplamda 8 kortun yanı sıra dinamik, konforlu detaylarla şekillendirilmiş olan ve aynı zamanda şık bir mekân olan Podyum Tenis Cafe’yi bünyesinde barındıran Podyum Tenis Cumartesi günü saat 16:00’da çok sayıda davetlinin katıldığı bir açılış töreni ile Bursalılara merhaba dedi.

Açılış konuşmasını Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in yaptığı Podyum Tenis’in açılış töreninde kurdeleyi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Bursa Milletvekili Doç. Dr. Aykan Erdemir, Bursa Vali Yardımcısı Vedat Müftüoğlu, Bursa’nın eğlence ve lezzet hayatında öncülük yapan Altınceylan’ın kurucularından Yön. Kur. Başkanı Çetin Ceylan, otomotiv ve raylı sistemler sektöründe bilinirliliğe sahip Alpin Kimya’nın Yön. Kur. Başkanı Aykut Uyanıklar, Ece Uyanıklar ve Yeşim Ceylan kesti. Açılış töreni sonrası Uluslararası Standartlarda (IAF) tenis kulübü olan Podyum Tenis’te maç için karşı karşıya gelen altın raketler İpek Şenoğlu – Ergün Zorlu ise maç esnasında konuklara heyecanlı dakikalar yaşattı. Nefes kesen maçın galibi ise eski milli tenisçi İpek Şenoğlu oldu.